İNGİLTERE VİZELERİ

İNGİLTERE VİZELERİ

İngiltere’ye gidiş amacınıza ve seyahatinizin süresine bağlı olarak başvuru yapabileceğiniz farklı tür ve sürelerde 100’ün üzerinde İngiltere Vize başvuru türü bulunmaktadır. (Sağ taraftaki menüden sıklıkla yapılan İngiltere vize başvuru türleri ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz). İngiltere vizesine başvuru yaparken doğru vize başvuru türünü ve doğru başvuru süresini seçmek, sunmuş olduğunuz evrakların tercümelerinizin eksiksiz ve hatasız olması ve online vize başvuru formunuzda kendinizi doğru ve eksiksiz ifade etmeniz İngiltere Vize başvurularında dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardır.

İngiltere Vize başvuruları Türkiye genelinde 7 farklı şehirde bulunan Teleperformance ofislerine yapılmakta ve başvurular İstanbul İngiltere Başkonsolosluğunda bulunan vize memurları tarafından sunmuş olduğunuz evraklar, bu evrakların tercümeleri ve online vize başvuru formunuzda belirtilen bilgiler dâhilinde, İngiltere Göçmenlik Kanunları çerçevesinde değerlendirmektedir. Tier-4 öğrenci vizesi başvurularında, bazı hallerde Ankara Antlaşması başvurularında, ve birtakım istisnai hallerde mülakat yapılmakta, diğer İngiltere vize başvuru türlerinde vize memurları sadece evraklarınız ve online başvuru formunuzda belirtmiş olduğunuz bilgiler üzerinden başvurunuzla ilgili bir karara varmaktadır. Bu bağlamda, yapmış olduğunuz İngiltere vize başvurusunun eksiksiz olması, başvuru dosyanızda sunulan evrakların tercümelerinin eksiksiz ve doğru yapılması, doğru başvuru formunun, başvuru evraklarınızla tutarlı bir şekilde doldurulması, başvurunuzun sonucunu tamamen etkilemektedir.

Sanılanın aksine, doğru başvuru ile İngiltere vizesi almak son derece kolaydır. Unutulmamalıdır ki her yıl binlece başvuru sahibi yanlış başvuru yaptığı için, evrak tercümelerini sunmadığı için ve online vize başvuru formlarında kendisini vize memuruna doğru ifade edemediği için red edilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve de vize başvurunuzu zahmetsizce ve en kısa sürede yapmak için doğru danışmanlık hizmeti almak çok önemlidir.

Rota Vize Danışmanlık ile yapacağınız vize başvurularında, İngiltere vize başvurunuz İngiltere Göçmenlik Kanunları ve Mevzuatı konusunda uzmanlaşmış vize danışmanlarımız tarafından, doğru şekilde, eksiksiz ve en uygun fiyatlarla hazırlanır, başvurunuzu yaptıktan sonra başvuru dosyanızın İngiltere Başkonsolosluğu’ndaki durumu takip edilir ve sonuç alındığında size dosyanız yine tarafımızdan ulaştırılır.

İngiltere vize başvuru sürecinize hemen başlamak için bizi arayınız.