KANADA VİZELERİ

KANADA VİZELERİ

Özellikle öğrencilerin ve turistlerin gözde seyahat noktalarından birisi olan Kanada doğal güzellikleri, huzurlu atmosferi, temiz ve güvenli şehirleriyle dikkat çekmekte olup her yıl yaklaşık 20 milyon turist ve 350.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kanada vizeleri ülkeye seyahat amacınıza ve seyahatinizin süresine göre çeşitlilik göstermektedir.

Kanada vize başvuruları İstanbul ve Ankara’da bulunan VFS ofislerine yapılmakta olup firmamız Kanada vize başvuru sürecinizi A’dan Z’ye takip etmektedir. Böylelikle en doğru ve eksiksiz başvuruyu yaparken başvuru süresince oluşabilecek zaman kayıplarınızın da önüne geçebilirsiniz. Kanada vize başvuruları vize memurları tarafından evraklarınız dahilinde değerlendirilmekte olup vize memuru ayrıca mülakat yapmamaktadır dolayısıyla başvuru esnasında sunulan evraklar, niyet mektubu, evraklarınızın tercümeleri başvurunun sonucuna birincil derecede etki edeceğinden eksiksiz ve tercümeleri tam bir başvuru yapmak son derece önemlidir. Unutmayınız ki tam ve eksiksiz bir başvuru yapmak Kanada vize başvurunuzun sonucuna etki ettiği kadar, size verilecek olan vizenin süresine de etki edebilmektedir.

Firmamıza ulaşmanızın ardından size Kanada’ya gidiş amacınıza uygun bir evrak listesini e-mail olarak gönderiyoruz, listede belirtilen evrakları tamamlayıp bize ulaştırmanızın ardından evrak tercümeleriniz, niyet mektubunuz, başvuru formlarınız tarafımızdan hazırlandıktan sonra dilediğiniz gün ve saat için Kanada vize başvuru merkezinden randevunuzu alıp, randevu günü biyometrik bilgilerinizi Kanada vize başvuru merkezine verirken size eşlik ediyoruz.. Yaklaşık 10-15 günlük değerlendirme sürecinin ardından sizin adınıza pasaportunuzu Kanada vize başvuru merkezinden teslim alıp size ulaştırıyoruz.

Kanada vize başvuruları ortalama olarak 10-15 iş gününde sonuçlanmakta olup, Kanada vizeleri genellikle turistik başvurularda 5 yıl, öğrenci başvurularında ise 5 yıla kadar verilmektedir. Kanada vize başvurularında daha önceki yurtdışı seyahatleriniz, sunmuş olduğunuz evraklar, vize memurunun hakkınızdaki kanaati gibi unsurlar verilecek olan vizenin süresine etki etmektedir.

Kanada vize başvuru sürecinize hemen başlamak için bizi arayınız.