İŞ TECRÜBESİ - ANKARA ANTLAŞMASI VİZESİ

İŞ TECRÜBESİ – HOLLANDA ANKARA ANTLAŞMASI

Ankara Antlaşması dahilinde Hollanda’da yapmayı planladığınız iş ne olursa olsun, bu konuda Türkiye’de veya başka bir ülkede benzer veya aynı sektörlerde iş tecrübeniz olması size başvurunuzda çok ciddi bir avantaj sağlayacaktır.

Benzer sektörlerdeki iş tecrübeniz ne kadar çok olursa, vize memuru yapmayı planladığınız bu iş ile Hollanda’da başarılı olup, bu işten kazandığınız parayla kendinizi ve ailenizi geçinebileceğinize o kadar rahat ikna olur. İş tecrübenizle paralel bir iş yapacak olmanız her zaman başvurunuz için bir avantaj sağlayacaktır. Sadece Hollanda için düşünmeseniz bile takdir edersiniz ki Türkiye’de bir iş kuracak olsanız bile, daha öncesinde benzer iş tecrübesine sahip olmanız size ciddi avantajları beraberinde getirecektir.

Ankara Antlaşması dahilinde Hollanda’da yapmayı planladığınız iş ile ilgili Türkiye’de veya başka bir ülkede maaşlı çalışmanız veya işyeri sahibi olmanız vize memurunun gözünde başvurunuzu daha inandırıcı ve güvenilir kılar. Ankara Antlaşması başvurularında vize memurunun kanaatine olumlu etki edebilmek adına, müşterilerimize her zaman aşina olduğu alanlarda Hollanda’da iş kurmalarını öneriyoruz. Ankara Antlaşması başvurusu için gereken iş planı (business plan) ve fizibilite raporu hazırlanırken, başvuru sahibinin daha önceki iş tecrübelerine atıfta bulunmak ve benzer sektörde Hollanda’da faaliyet göstereceğini belirtmek başvuruda elimizi güçlendiren son derece önemli etmenlerdir. Bu bağlamda benzer iş kollarında faaliyet gösterdiğinize dair şirket evraklarınız, maaş bordrolarınız, referans yazılarınız, vs başvuru dosyanıza eklenmesi gereken son derece önemli evraklardır.

İş tecrübesi Ankara Antlaşması başvurularında son derece önemli olmakla birlikte gerektiğinde alternatifi de üretilebilen bir durumdur. Örneğin başvuru sahibi daha önce hiç restoran işletmemiş bile olsa, yeterli sermayesi olduğu takdirde, tecrübeli bir restoran müdürü istihdam edeceğim taahhüttü ile Hollanda’da Ankara Antlaşması dahilinde restoran açabilir ve böylelikle yeterli iş tecrübesine sahip olmasa bile kıdemli bir restoran müdürünün iş tecrübesinden yararlanıp, restoran müdürünü istihdam etmek suretiyle kendi işyerini açıp başarılı olabilir. Daha öncede benzer durumlarda birçok başvuru yaptığımız için önemli olanın doğru ve mantıklı bir başvuru olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ankara Antlaşması başvuruları vize memuru tarafından bir bütün halinde değerlendirilir ve iş tecrübesi faktörü haricinde, eğitim ve sermaye gibi diğer 2 önemli etmende başvuru sonucuna direkt etki etmektedir. Web sitemizin ilgili bölümlerinden konu ile ilgili ek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Başvuru sürecinize hemen başlamak için bizi arayınız.